Wydarzenia w roku 2018

narew herb

9 września 2020 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty rękodzielnicze. Uczestniczki poznały tajniki m.in. haftu płaskiego. Z wybranych motywów roślinnych, występujących na ręcznikach obrzędowych, stworzyły własne kompozycje.

narew herb

W niedzielne popołudnie 30 września o godz. 15.00 rozpoczęło się spotkanie muzyczne w ramach projektu ‘I tam żywuć ludzi'.

narew herb

W dniach 13 i 14 sierpnia, na Przystani Kajakowej nad rzeką Narew odbyły się warsztaty wikliniarskie zorganizowane przez Stowarzyszenie Dziedzictwo Podlasia i Narwiański Ośrodek Kultury. Warsztaty zostały dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska 2020”.

narew herb

W dniach 10 – 17 lipca 2020 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbył się Plener Malarski. Było to już trzecie takie spotkanie artystów w naszej gminie.

narew herb

26 lipca 2020 r. na terenie Przystani Kajakowej w Narwi, odbył się wspaniały, plenerowy pokaz sztuki teatralnej Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep. Mimo procedur i obostrzeń impreza przyciągnęła liczną widownię.

narew herb

‘CHROŃMY MOKRADŁA’ – to tytuł wystawy, której oficjalne otwarcie miało miejsce 28 lutego 2020 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury.

narew herb
Zapraszamy na otwarcie wystawy CHROŃMY MOKRADŁA i koncert zespołu 'POŁUDNICE' w Narwiańskim Ośrodku Kultury, 28 lutego, godz. 18.00 - wstęp wolny

narew herb

Miejsce: Narwiański Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 105

narew herb

„Nie zgadzasz się z tym, że małe miejscowości są nudne? Działasz lokalnie i leży Ci na sercu tożsamość twojej małej ojczyzny?..."