Kino znów zawita do Narwi - 3 MARCA 2020 r. (wtorek)!

 

Seanse:

 

9.00 - ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA

sniezka

Animowany, bez ograniczeń wiekowych, 92 min. 
Produkcja: Korea Południowa, 2019

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka.

 

10.45 - RATUJMY FLORĘ

Ratujmy Florę

Familijny, od lat 5, 95 min.
Produkcja USA, 2019

Historia słonicy w podeszłym wieku, tytułowej Flory, i jej przyjaciółki, nastoletniej Dawn (Jenna Ortega) chwyci za serce i starszych, i młodszych, a pełna niebezpieczeństw podróż Flory i Dawn zmieni życie wielu filmowych bohaterów, którzy odkryją najlepszą część samych siebie.
Flora jest słoniem cyrkowym, który nie może już wykonywać swoich sztuczek. Bezwzględny zarząd cyrku postanawia pozbyć się zwierzęcia. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i razem wyruszają w drogę do rezerwatu słoni. Od bezpiecznego azylu dzielą ich setki kilometrów lasów i rwąca rzeka. Czyha na nich dwójka łowców słoni i towarzyszy im nieustanny strach przed porażką. Film odpowiada na pytanie, do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

 

16.00 - PSY 3. W IMIĘ ZASAD.

psy

Sensacyjny, od lat 15, 126 min.
Produkcja Polska, 2020

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego".

 

14.00 i 18.00 - ZENEK

zenek
Biograficzny, od lat 15, 119 min.
Produkcja Polska, 2020

„Zenek", to oparta na biografii Zenona Martyniuka historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie: śpiewa i bawi ludzi. Film ukazuje drogę Zenona do wielkiego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom. Król disco polo jest tylko jeden!

 

Seans na 18.00 - liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja - tel.85 6816086 Narwiański Ośrodek Kultury.
Rezerwacje przyjmowane do piątku 28 lutego.

 

20.00 - 365 DNI

365

Od lat 18, 116 min.
Produkcja Polska, 2020

„365 dni" to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.
Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

 

Cena biletu: 18 zł – normalny, 15 zł – ulgowy.
Bilety do nabycia w dniu projekcji.

Organizator: Narwiański Ośrodek Kultury