Ogłoszenia

Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury.


narew herb

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych w roku. Dlatego większość ludzi najbardziej go sobie ceni. Warto więc zadbać o wcześniejsze kompletowanie dekoracji na te długo wyczekiwane przez wszystkich chwile spędzane w gronie rodziny.

narew herb

Przedświąteczne kolędowanie jest częścią wieloletniej tradycji w Gminie Narew. W dniu 22 grudnia 2022 r., tuż przed wydarzeniem, Sala Konferencyjna Urzędu Gminy została wypełniona po brzegi.

narew herb

23 listopada 2022 r.  na scenie Narwiańskiego Ośrodka Kultury miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, dzieci z grupy tanecznej „Takt”, które uczestniczą w zajęciach taneczno – wokalnych pod kierunkiem Olhi Prudki. 

narew herb

Pięć ciekawych filmów można było obejrzeć w ramach Objazdowego kina Cinema Lumiere, które odwiedziło Narew w czwartek 17 listopada 2022 r.

narew herb

W piątek 11 listopada 2022 roku, obchodziliśmy 104. rocznicę wyzwolenia Polski spod jarzma zaborców.  Tegoroczne obchody rozpoczęły się o godz. 10.00 Mszą Św. w kościele  rzymskokatolickim  pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Narwi, której przewodniczył ks. prał. dr Zbigniew Rostkowski – wikariusz generalny diecezji drohiczyńskiej i proboszcz parafii, Ks. Krzysztof Dobrogowski.

narew herb

NARWIAŃSKI OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA

narew herb

21 grudnia 2022 r. (środa) godz. 17.30

narew herb

WYSTĘP ZESPOŁU 'TAKT' działającego przy NOK