Wydarzenia

Wydarzenia organizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w kolejnych latach, a także imprezy, w których braliśmy udział. W celu ułatwienia poszukiwania konkretnego artykułu możesz wyświetlić wydarzenia dotyczące danego roku.


narew herb

W tym roku 2 Maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja ze względu na sytuację związaną z pandemią, obchodziliśmy nieco inaczej niż w latach ubiegłych, skromniej, w mniejszym gronie, ale równie dostojnie.

narew herb

‘CHROŃMY MOKRADŁA’ – to tytuł wystawy, której oficjalne otwarcie miało miejsce 28 lutego 2020 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury.

narew herb
Zapraszamy na otwarcie wystawy CHROŃMY MOKRADŁA i koncert zespołu 'POŁUDNICE' w Narwiańskim Ośrodku Kultury, 28 lutego, godz. 18.00 - wstęp wolny

narew herb

Miejsce: Narwiański Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 105

narew herb

„Nie zgadzasz się z tym, że małe miejscowości są nudne? Działasz lokalnie i leży Ci na sercu tożsamość twojej małej ojczyzny?..."

narew herb

W niedzielę 16 lutego odbyły się centralne eliminacje XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenka Białoruska 2020. Uczestniczyli w nich soliści i zespoły z całego województwa podlaskiego.

narew herb

26 stycznia 2020 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyła się projekcja filmu ‘ANTROPOCEN – EPOKA CZŁOWIEKA’. Bezpłatny seans był możliwy dzięki polskiej firmie dystrybucyjnej ‘Against Gravity’.

narew herb

Dobiegły końca kolejne ferie zimowe. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w rozmaitych warsztatach zorganizowanych przez Narwiański Ośrodek Kultury. Działo się dużo, na frekwencję  nie można było narzekać.   Program zajęć był różnorodny i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

narew herb

12 stycznia w Ośrodku Kulturalno – Edukacyjnym w Haćkach