Wydarzenia

Wydarzenia organizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w kolejnych latach, a także imprezy, w których braliśmy udział. W celu ułatwienia poszukiwania konkretnego artykułu możesz wyświetlić wydarzenia dotyczące danego roku.


narew herb

7 maja 2022 roku barwna grupa śpiewaków w pięknych strojach ludowych przeszła przez wieś Przybudki w gminie Narew.

narew herb

Dnia 5 maja 2022 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyła się prezentacja z cyklu ‘Narew dawniej i dziś…’ pt.  CMENTARZ ŻYDOWSKI w NARWI – część historii lokalnej.

narew herb

‘Operacja Czysta Rzeka’ to ogólnopolska akcja sprzątania rzek i ich linii brzegowej oraz okolicy. Organizowana jest w oparciu o powoływane Sztaby Lokalne, które tworzą akcje, a następnie do nich dołączają uczestnicy.

narew herb

Obchody 231. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęła Msza Święta w Kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Narwi.

narew herb

Święta to magiczny okres, na który czekamy przez cały rok. To właśnie przygotowania i wykonywanie ozdób pozwalają nam poczuć ich niezwykłą atmosferę

narew herb

 Dobiegły końca ferie zimowe, które w tym roku trwały od 2 stycznia do 4 lutego. Narwiański  Ośrodek Kultury  jak co roku był organizatorem licznych  atrakcji dla dzieci p.h. „NUDA NIE DLA NAS”.

narew herb

MISTRZOSTWA GMINY NAREW W SZACHACH I WARCABACH

narew herb

11 listopada 2021 r. w Narwi odbyły się uroczyste obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

narew herb

21 października mieszkańcy Narwi mieli świetną okazję, aby oderwać się od codzienności za sprawą pięknego koncertu muzyki ukraińskie