Wydarzenia

Wydarzenia organizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w kolejnych latach, a także imprezy, w których braliśmy udział. W celu ułatwienia poszukiwania konkretnego artykułu możesz wyświetlić wydarzenia dotyczące danego roku.


narew herb

Ponad 60 spektakli w osiem dni, w tym premiery i nowość – spektakl z audiodeskrypjcją dla niewidzących i niedowidzących. 30 lipca rusza XIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny WERTEP.

narew herb

W dniach 14 – 23 lipca 2021 r. na terenie naszej gminy odbywał się Plener Malarski.

narew herb

23 lipca 2021 r.  odbyła się ‘POTAŃCÓWKA nad NARWIĄ’.

narew herb

Kreatywne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Matki, połączone z odrobiną teorii mówiącej o ochronie środowiska i recyklingu, przeprowadziliśmy 26 maja 2021 r. w grupie 4 latków Przedszkola Samorządowego w Narwi.

narew herb

3 maja 2021 roku w Narwi odbyły się uroczyste obchody 230. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

narew herb

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów nasz kraj odzyskał suwerenność. W wyniku upadku potęg zaborczych i własnych działań Polska po wielu dziesięcioleciach powróciła na mapy Europy. Stało się to głównie dzięki wytrwałości i ofiarności aktywnej części polskiego społeczeństwa, które w okresie niewoli przekazywało młodym Polakom przywiązanie do języka i kultury narodowej.

narew herb

22 października br. w sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi, odbył się koncert zespołów  w ramach festiwalu „Podlaska Jesień", organizowanego przez Związek Ukraińców Podlasia.

narew herb

9 września 2020 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty rękodzielnicze. Uczestniczki poznały tajniki m.in. haftu płaskiego. Z wybranych motywów roślinnych, występujących na ręcznikach obrzędowych, stworzyły własne kompozycje.

narew herb

W niedzielne popołudnie 30 września o godz. 15.00 rozpoczęło się spotkanie muzyczne w ramach projektu ‘I tam żywuć ludzi'.