Wydarzenia

Wydarzenia organizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w kolejnych latach, a także imprezy, w których braliśmy udział. W celu ułatwienia poszukiwania konkretnego artykułu możesz wyświetlić wydarzenia dotyczące danego roku.


narew herb

13 czerwca 2019 r. Teatr Piosenki i Poezji „Carmina” działający pod kierownictwem pani Ewy Alimowskiej po raz kolejny zafundował publiczności wspaniałą dawkę pozytywnych emocji.

narew herb

Latem tego roku, w dniach 29 czerwca - 5 lipca  odbyła się II już edycja Międzynarodowego Pleneru Malarskiego  zorganizowanego przez Narwiański Ośrodek Kultury. Komisarzem pleneru i współorganizatorem był Daniel Gromacki, pracowity i utalentowany artysta malarz wywodzący się z Hajnówki.  

narew herb

W sobotnie popołudnie w Narwi przystań kajakowa wypełniła się  mieszkańcami gminy Narwi i okolic, którzy mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu wolnego w otoczeniu pięknej nadrzecznej przyrody.

narew herb

Zorganizowane przez BTSK Święto Kultury Białoruskiej odbyło się 16 czerwca br. na placu przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Na scenie wystąpili laureaci konkursów piosenki białoruskiej dla dzieci i dorosłych oraz  gościnnie  zaproszone zespoły z Białorusi.

narew herb

Zespół „Animato” z Narwi  na zaproszenie Hajnowskiego   Domu Kultury oraz  Zarządu Głównego Białoruskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego w Białymstoku,  18 czerwca 2019 r. wziął udział w  Białoruskim  Festynie  Ludowym „Krynoczka”, który tradycyjnie odbył się w  Amfiteatrze  Miejskim  w Hajnówce.

narew herb

Z okazji zakończenia roku artystycznego 2018/2019 w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbył się uroczysty koncert „Animato”. Było rodzinnie, radośnie i wzruszająco. Dziękujemy Wam za piękny koncert i cały rok ciężkiej pracy. Życzymy Wam niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na każdy dzień! Radosnych wakacji!!!

narew herb

Potańcówkę nad Narwią na powitanie lata można uznać za udaną. Na parkiecie pod gwiazdami, w piątek, 31 maja razem bawiło się kilka pokoleń.

narew herb

Podsumowanie gminnego  konkursu plastycznego o tematyce przyrodniczej pt. „PTASIA GALERIA – PTASZKI, PTAKI, PTASZYSKA” zorganizowanego przez Narwiański Ośrodek Kultury i Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków odbyło się 3 czerwca b.r.

narew herb

Warsztaty plastyczne „Kreatywna Świetlica” odbywały się w każdy wtorek o godz. 16:00 i trwały dwie godziny.