21 czerwca 2022 r.  w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbył się pokaz tańca współczesnego w wykonaniu dzieci uczestniczących w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Centrum Artystyczno – Edukacyjne dzieci i młodzieży „Tanmuz”. Młodzi tancerze po raz pierwszy mogli pokazać swoje umiejętności przed rodzicami. Zaprezentowali kilka fantastycznych układów tanecznych, wykorzystując w choreografii między innymi pompony i szarfy, podkreślające tematykę tańca i utworu muzycznego. W ten sposób podsumowano okres wytężonej, ciężkiej pracy, aby udać się na zasłużone wakacje. 

            Uczestnictwo w takich zajęciach sprawia, że łączy się przyjemne z pożytecznym: taniec uczy ładnego, rytmicznego poruszania się, usprawnia całe ciało oraz wpływa na harmonijny rozwój dziecka w wieku szkolnym. Jednak najważniejszym elementem każdej aktywności dzieci jest dobra zabawa i uśmiech.

 

 

 GALERIA ZDJĘĆ