Z okazji zakończenia roku artystycznego 2018/2019 w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbył się uroczysty koncert „Animato”. Było rodzinnie, radośnie i wzruszająco. Dziękujemy Wam za piękny koncert i cały rok ciężkiej pracy. Życzymy Wam niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na każdy dzień! Radosnych wakacji!!!

           

            Nasz zespół wokalny „Animato” to przede wszystkim okazja do rozwijania talentu wokalnego dzieci,  nawiązywanie nowych przyjaźni i spędzanie czasu wolnego wśród rówieśników. Młodzi uczestnicy  pod czujnym okiem pani Marty Gredel – Iwaniuk, mają okazję rozwijać swój głos, zapoznać się z poprawną techniką śpiewania, wzbogacić swój repertuar, nauczyć się pracy z mikrofonem i prezentacji scenicznej.  W programie naszych zajęć znajduje się także udział w koncertach, konkursach i festiwalach, które są możliwością do pokazania umiejętności naszych podopiecznych. 

            Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów.

GALERIA ZDJĘĆ