10 kwietnia 2019 r. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne konkursu.

Na naszej scenie wystąpili piosenkarze w wieku 4 - 6 lat reprezentujący oddziały przedszkolne z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Narwi. Wszystkie dzieci były bardzo dobrze przygotowane na konkurs, co sprawiło, że komisja konkursowa w składzie: Marta Gredel - Iwaniuk, Alla Siotkowska, Anna Kotowicz wszystkich występujących przedszkolaków oceniła bardzo wysoko. Jednak zgodnie z regulaminem konkursu do kolejnego etapu festiwalu należało wybrać tylko pięć osób. W związku z tym do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w dniu 23 kwietnia br. w Hajnowskim Domu Kultury, wytypowani zostali:

  • Julita Siemienowicz - 0 „A”
  • Gabryś Wołkowycki - 0 „B”
  • Miłosz Wołkowycki - 5 latki
  • Zofia Dawidowicz – 4 latki

Naszym reprezentantom, życzymy udanych występów i sukcesów w ich dalszej karierze piosenkarskiej.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ