‘’Uświetnij moje święto, narysuj mój portret - DĄB DUNIN’’

            Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Uświetnij moje święto, narysuj mój portret – DĄB DUNIN”. Główną myślą przewodnią konkursu było narysowanie portretu dębu i wystawienie  prac podczas imprezy. Adresatami były nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i rzeczywiście stał się dodatkową atrakcją. Przybyli na majówkę ludzie, podziwiali piękne, kreatywne prace i wybierali swoje typy do nagród, wyłaniając w ten sposób zwycięzców poszczególnych miejsc konkursowych.

I MIEJSCE

 

SONIA SZYMAŃSKA

MACIEJ KOROBKIEWICZ

PRACA ZBIOROWA – KLASA IV B (12 osób)

II MIEJSCE

DOMINIKA SIOTKOWSKA

NATALIA GRABOWSKA

KATARZYNA SZCZURAK

FILIP LEŚNIAK

AGATA KORCZ

LISA KUTUZOVA + SOFIA CHORNOVAL + VIKTORIA MATYIUK

III MIEJSCE

SONIA SZYMAŃSKA

DIMA SZYMAŃSKI

AREK SIEMIENOWICZ

SEBASTIAN SIEMIENOWICZ

DARIA SIEMIENOWICZ

JULITA SIEMIENOWICZ

SZYMON + IGOR MASAJŁO

WIKTORIA TROFIMIUK

ZOFIA TUR

FILIP GRYKA

WYRÓŻNIENIE

BARTOSZ SZCZURAK

KACPER PRABUCKI + JAN WAWRZENIUK

MIKOŁAJ POROC

MICHAŁ ZANIEWSKI + MICHAŁ KARCZEWSKI +ŁUKASZ OSTASZEWSKI 

 

 GALERIA ZDJĘĆ