Wydarzenia w roku 2007

 Spotkanie przedwigilijne w Narwi22 grudnia 2007 roku w remizie strażackiej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne dla społeczności lokalnej zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w Narwi.

Dożynki GminneW dniu 16 września 2007 roku w Gminie Narew odbyło się tradycyjne święto plonów i rolników - Dożynki Gminne. Uroczystości rozpoczęły msze dziękczynne w cerkwi pw. Podwyższenia Krzyża Świętego oraz w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Narwi, w trakcie których nastąpiło uroczyste wyświęcenie wieńców dożynkowych.

Dni Narwi 2007W dniach 14 i 15 lipca 2007 roku odbyły się VIII DNI NARWI zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Promocji Kultury Tutejszej - Równiny Bielskiej.

Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej "Kairos"W dniach od 19 do 21 kwietnia 2007 roku w Warszawie odbył się II Ogólnopolski Ekumeniczny Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej "Kairos". W festiwalu brały udział chóry, zespoły i wykonawcy z całego kraju, w tym również zespoły Narwiańskiego Ośrodka Kultury: grupa wokalna pod kierunkiem Anny Petrovskiej oraz zespół ZARANOCZKA z Łosinki pod dyrekcją Marii Radczuk.

Święto Kultury Białoruskiej16 czerwca 2007 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyła się pierwsza w tym roku impreza plenerowa Gminy Narew - ŚWIĘTO KULTURY BIAŁORUSKIEJ. Została ona zorganizowana przez Narwiański Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Promocji Kultury Tutejszej.

Koncert pieśni chrześcijańskiej w NarwiW dniu 18 maja 2007 roku w kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P. i Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Narwi odbył się tegoroczny Koncert Pieśni Chrześcijańskiej, będący imprezą towarzyszącą Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej - Hajnówka 2007.

Gala sportowo-kulturalna w Narwi10 lutego 2007 roku w Gminie Narew gościli dyplomaci koreańscy: Ambasador Korei KIM PYONG IL z synem i córką, Zastępca  Ambasadora KIM JU DOK, Attache Kulturalny Ambasady Korei RI CHUN SU oraz pracownicy ambasady.

Festiwal Piosenka BiałoruskaW dniu 10 lutego 2007 roku zespoły artystyczne z Gminy Narew wystąpiły w eliminacjach centralnych festiwalu  Piosenka Białoruska 2007, który co roku organizowany jest przez Białoruskie Towarzystwo Społeczno - Kulturalne.

 Występy zespołów NOKDni 3 i 4 lutego 2007 roku były bardzo pracowite dla zespołów działających przy Narwiańskim Ośrodku Kultury - wystąpiły one na trzech imprezach kulturalnych odbywających się w Białymstoku i Sokółce.