W imieniu Starostwa Powiatowego w Hajnówce chcielibyśmy serdecznie zaprosić mieszkańców powiatu hajnowskiego na II Mistrzostwa Powiatu w Szachach o Puchar Starosty Hajnowskiego. Turniej odbędzie się 02.03.2024 w Hajnowskim Domu Kultury o godzinie 9.30. 

Chcemy, aby ten turniej połączył pokolenia graczy naszego powiatu i był dobrą okazją do wymiany doświadczeń. 

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMS tel. 608532490.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 lutego 2024 roku o godz. 24:00.
W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenie jest ważne, po otrzymaniu potwierdzenia.
Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. 

II Mistrzostwa powiatu w szachach