POKAZ FILMÓW W NOK - 'FILMOWE PODLASIE ATAKUJE' - ODWOŁANY (z przyczyn niezależnych)!

Pokaz odbędzie się w innym terminie. Szczegóły wkrótce.

Przepraszamy!

 

FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! (FPA!) to akcja promująca kino niezależne, a zarazem swoista platforma filmu autorskiego, i artystycznego. Wszyscy twórcy prezentowanych filmów mieszkają lub pochodzą z Podlasia – kręcą oni i one: fabuły, dokumenty, klipy i animacje. Jedni dopiero debiutują, inni od lat nagradzani są na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach. Akcja stara się promować krótkometrażowe kino , Podlasie  i ludzi stąd poprzez filmy oraz organizację pokazów i warsztatów.

Koordynatorzy FPA! wierzą, że filmy oraz charakterystyczna dla Wschodu dobra energia, potrafią zmieniać ludzi, kino, a nawet świat. Są też przekonani, że filmowe produkcje z Podlasia potrafią rozpalić emocje i skłonić widzów do refleksji.

Pokaz filmów - 'FILMOWE PODLASIE ATAKUJE!'

NAREW, 4 listopada 2021 r., godz. 18.00

w Narwiańskim Ośrodku Kultury

 
wstęp wolny
 plakatFilmowe